Coldrex Junior Hotrem

Indicatii: Coldrex Junior Hotrem este un medicament impotriva racelii si gripei care contine trei substante active: Paracetamol , Clorhidrat de Fenilefrina , Vitamina C.


Coldrex Junior Hotrem asidura copilului dvs ameliorearea rapida si eficienta a simptomelor de raceala si gripa inclusiv febra , frison, nas infundat , dureri de cap, dureri in gat, sinuzita .

Mod de Prezentare
Flacon cu 10 plicuri a 3 grame.

Mod de Administrare
Copii cu varsta intre 6 si 12 ani 1 plic de 4 ori pe zi.

Compozitie
Paracetamol 300 mg, Clorhidrat de Fenilefrina 5 mg , Vitamina C 20 mg.

Producator: 
Glaxo SmithKline


Nu ne asumam raspunderea pentru corectitudinea prospectului pentru medicamentul Coldrex Junior Hotrem.
Pentru o informare corecta sau in caz de dubiu, consultati medicul sau farmacistul.